randka

Jak się przygotować do pierwszej randki?

Czeka cię pierwsza randka? Z pewnością odczuwasz stres i zastanawiasz się, w jaki sposób przygotować się do takiego spotkania. Oto kilka podstawowych zasad, o których powinnaś pamiętać, gdy idziesz na pierwsze spotkanie z mężczyzną.

Jak wygląda przygotowanie do pierwszej randki?

Pierwsze randki bywają tymi najbardziej stresującymi, ponieważ najczęściej bardzo nam zależy na dobrej prezentacji i jednocześnie nie wiemy do końca czego się spodziewać. Pojawiają się tak podstawowe pytania jak to, w co się ubrać, jak umalować, jaką fryzurę przygotować, czy spotkanie będzie udane, o czym będzie się rozmawiało. To może generować niepotrzebny stres, dlatego warto przede wszystkim postarać się podejść do tematu na spokojnie.

Jak ubrać się na pierwszą randkę?

To, co ubierzemy na pierwszą randkę, ma duże znaczenie, zwłaszcza gdy strojem chce się zrobić odpowiednie wrażenie. To oczywiście nie oznacza, że należy założyć coś wyzywającego – wręcz przeciwnie. Strój powinien być schludny, czysty, dopasowany i kobiecy, ale bez przesady. Najlepiej postawić na ubrania wygodne i takie, w których dobrze się czujemy, nie będą dla nas problematyczne, ani krępujące. Trzeba też zwrócić uwagę na to, gdzie odbędzie się spotkanie i dobrać strój do miejsca i okazji.

Jaką fryzurę przygotować na pierwszą randkę?

W tym przypadku także należałoby przede wszystkim postawić na wygodę i funkcjonalność. Oczywiście wiele będzie zależało od tego, ile mamy czasu, a także, w czym czujemy się dobrze, czy jakie uczesanie nam pasuje. Sprawdź, jaka fryzura na randkę na www.szmineczka.pl, by wiedzieć, jakie uczesanie może najlepiej pasować. Ważne będzie jednak to, by czuć się w tym dobrze. Fryzura nie powinna też sprawiać nam kłopotów i wymagać ciągłego poprawiania.

Jaki makijaż na pierwszą randkę?

Najlepiej postawić na makijaż delikatny i maksymalnie naturalny. Tona tapety, sztuczne rzęsy czy brwi to kiepski pomysł, ponieważ jak się okazuje, panowie coraz większą wagę zwracają właśnie na to, co kobieta ma na twarzy. Czas wyrazistego i mocnego make-upu dawno minął i obecnie nie jest dobrze widziany. Im bardziej jesteś naturalna, tym lepiej.

Jak prowadzić rozmowę na pierwszej randce?

Każda randka, ale szczególnie ta pierwsza to doskonały moment na to, by dowiedzieć się o sobie coś więcej. Trzeba tylko uważać na to jak prowadzi się rozmowę. Jeżeli nie znacie się zbyt dobrze, najlepiej kierować ją na w miarę neutralne tory, jeżeli wasza znajomość była już wcześniej, wówczas można pozwolić sobie na więcej. Mimo wszystko na pierwszej randce lepiej unikać tematów ciężkich i prywatnych, na to jeszcze przyjdzie czas.

Gdzie udać się na pierwszą randkę?

Miejsce będzie tutaj równie ważne. Zazwyczaj wybiera je mężczyzna, ale równie dobrze kobieta może też coś zaproponować. Istotne będzie to, by mieć okazję i czas na wspólną rozmowę i móc się zapoznać. Kina czy wykwintne restauracje zazwyczaj odpadają, a przynajmniej na pierwszej randce. Może być to spacer po mieście, odwiedzenie kawiarni, czy połączenie kilku różnych aktywności. Ważne jednak, by wiedzieć z wyprzedzeniem, czego się spodziewać, wówczas łatwiej się przygotować, jeżeli chodzi o strój i całą resztę.

About the author