producent okien

30-lecie producenta okien PCV – Framex Szczecin

Wiosna to nie tylko czas, kiedy wszystko na nowo budzi się do życia. Z każdym kolejnym dniem robi się coraz cieplej, a dni powoli się wydłużają. Letnie upały jeszcze nie stanowią zagrożenia – podobnie jak i jesienne, niespodziewane ulewy. Nic więc dziwnego, że jest to właściwa pora na to, by zająć się długo planowanymi remontami. Planujesz w tym roku wymianę starych okien na nowe? Przejdź przez ten remont wraz z Framex Szczecin – firmą, która od równych 30 lat specjalizuje się w sprzedaży okien aluminiowych oraz PCV! 

Wymiana starych okien – od czego należy zacząć?

Wymiana stolarki okiennej – samemu, czy z pomocą fachowca, wymaga gruntownego zaplanowania całego remontu. Proces planowania powinien bowiem poprzedzać prace remontowo-budowlane. W przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, w której po wymontowaniu starych okien, nowe nie zostaną jeszcze dostarczone… Dlatego znalezienie sprawdzonego i rzetelnego producenta, który na czas dostarczy swój produkt, to sprawa najwyższej rangi. Tu z pomocą przychodzi szczeciński Framex, który właśnie w tym roku świętuje swój 30-sty jubileusz. Skoro wiesz już do kogo się zwrócić po okna – pozostaje pytanie, jakie wybrać?

Okna drewniane czy PCV (PCW)?

To pytanie nęka wielu Polaków przygotowujących się do wymiany okien. Oczywiście drewno posiada wiele zalet. Wygląda elegancko, jest ekologiczne, ale niestety nie jest odporne na ogień. I pod tym właśnie względem okna PCV je przewyższają. Dodatkowo są one również niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości. Nie wymagają one czasochłonnej konserwacji, stosowania impregnacji oraz skomplikowanych metod czyszczenia. Okna wykonane z PCV są także wysoce odporne na niszczące działanie zmiennych czynników atmosferycznych oraz wilgoci. Przez długie lata zachowują one swoją trwałość i niezwodną szczelność. To jednak jeszcze nie wszystko. Produkt ten nie ulega odkształceniom czy odbarwieniom. Co najważniejsze – nie ulegają one samozapłonowi.

Gdzie w Szczecinie można znaleźć dobrej jakości okna PCV?

Wygląda na to, że mieszkańcy Szczecina mogą odetchnąć z ulgą. Okna PCV można bowiem zakupić u producenta okien – firmy Framex. Jest to polska, rodzinna firma, która w produkcji stolarki okiennej specjalizuje się od 30 lat! Właśnie w tym roku będzie ona obchodziła swój okrągły, 30-sty jubileusz. Z tej okazji wypuściła ona również całkowicie nowy produkt –  okna “PERLLO”. Produkt ten – jako, że z początkiem tego roku zaostrzono przepisy budowlane, spełnia wszelkie normy i nowoprzyjęte standardy. Jeżeli więc poszukujesz okien, które mają stać się ozdobą Twojego domu – zaufaj ekspertom w tej dziedzinie i skontaktuj się z firmą Framex – Okna PCV Szczecin.

About the author

Dodaj komentarz