małe AGD do kuchni

Małe AGD SMEG do kuchni – stwórz własny zestaw designerskich sprzętów

Planując aranżację kuchni, decydujemy się na określony styl wnętrza, a następnie wybieramy meble i dodatki. Jednak charakter pomieszczenia doskonale podkreślą również kuchenne sprzęty. Wybierając małe AGD zwróć uwagę nie tylko na jego praktyczne zalety, lecz także na wygląd. Prezentujemy dziś niecodzienne, designerskie przedmioty do kuchni marki SMEG.

Kuchnia w stylu eklektycznym

Eklektyczne wnętrza to mieszanka różnych stylów. Najczęściej jest to połączenie starego z nowym, czyli na przykład pomieszczenie w stylu nowoczesnym, urozmaicone meblami, sprzętami czy dodatkami w stylu retro. Taka aranżacja jest niebanalna, ciekawa, żyje własnym życiem. Harmonijne i uporządkowane kuchenne wnętrze może zaskakiwać i przyciągać wzrok dzięki kilku nietuzinkowym detalom. W nowoczesnej kuchni na pewno zwrócą uwagę dodatki w stylu retro, a w eleganckiej i klasycznej często znajdują swoje miejsce orientalne akcenty.

Oryginalne wnętrze kuchenne z urządzeniami SMEG

Kuchenne sprzęty codziennego użytku marki SMEG, których oryginalny design przypomina lata 50-te XX wieku, są ponadczasowe. Wpasują się doskonale w aranżacje klasyczne i retro. Mogą być także ciekawą, zwracającą uwagę dekoracją w minimalistycznym wnętrzu. Jeżeli zaś marzy Ci się kuchnia eklektyczna, lubisz eksperymentować i stawiasz na oryginalność, skomponuj swój zestaw designerskich sprzętów AGD w stylu retro. Czajniki, ekspresy do kawy, kuchenki mikrofalowe, blendery dostępne są w wielu kolorach, takich jak czerń, biel, czerwień, błękit, zieleń, beż i delikatny róż. Urządzenia SMEG to połączenie nietuzinkowego wyglądu z innowacyjną technologią. Są funkcjonalne, ergonomiczne i trwałe. Zużywają mało energii, są proste w obsłudze, niezawodne i bezpieczne, pomimo, iż wyglądają na wiekowe.

małe AGD do kuchni

Małe AGD w kuchni w stylu retro i skandynawskiej

W kuchni retro punktem centralnym jest solidny stół i krzesła. Często w takich pomieszczeniach spotyka się meble wykończone sztukaterią, haftowane serwety, stylową zastawę stołową, porcelanowe filiżanki. Zadbaj, aby sprzęty kuchenne o zbyt nowoczesnym wyglądzie nie zepsuły aranżacji. Małe AGD marki SMEG o staroświeckim designie pozwoli utrzymać charakter wnętrza w najdrobniejszych detalach. Stwórz własny zestaw urządzeń, nowoczesnych od strony technicznej, które wpasują się idealnie w klimat kuchni w stylu retro.

Jasna, przestronna kuchnia skandynawska, cała w bieli, potrzebuje ciepłych akcentów. Przytulny klimat wprowadzi do niej biały czajnik, opiekacz, ekspres do kawy w stylu retro, jak i inne designerskie sprzęty. Zainspiruj się i wybierz swój zestaw do kuchni.

About the author